Slåtterkross John Deere 830
- Märke & modell:
- John Deere 830
- Objektnummer:
- O-000010415
- Säljare:
- Företag
- Plats:
- Brålanda
Ansvarig mäklare

Mäklaromdöme
Slåtterkross John Deere 830 i bra bruksskick, fullt fungerande och redo för arbete.
Teknisk information
Slåtterkross John Deere 830
Fabrikat: John Deere
Modell: 830
Årsmodell: 2014
Serienummer: 1CC0830XAEE1401XX
Service/Underhåll
Alla oljor är bytta våren 2025, samtidigt byttes knivar, bultar och brickor. Slåtterkrossen har gått ca 20Ha efter det.
Anmärkningar
Repor, märken och rost kan förekomma.
För mer information se bilder.
Allmänt bra bruksskick.

Viktig information
Kom ihåg att du som köpare har en långt gående undersökningsplikt. Du är skyldig att vid upphämtning av auktionsobjektet underrätta Maskinera om du upplever att objektet skiljer sig väsentligt ifrån presenterat auktionsunderlag. Notera att detta måste göras innan auktionsobjektet lämnar platsen.
Auktionsobjektet som anges funktionsdefekt eller som reservdelsobejekt går inte att reklamera. Personbilar och lätta lastbilar med ett uppskattat värde under 40 000 SEK klassas som funktionsdefekta/reservdelsobjekt och kan inte reklameras.
Notera att alla objekt som auktioneras på Maskinera.se finns på plats hos ägaren.