• Avslutas:
Ledande bud
2 000 kr

Reservationspris ej uppnått

Budstege: 2 000 kr
kr
25 % moms tillkommer på lagt bud samt på inropsavgiften (2 980 kr exkl. moms).
Bud (1st)TidBudgivare
2 000 kr1

Finansiering

60 mån
200 kr10 %
Ungefärlig månadskostnad
Den slutgiltiga månadskostnaden är individuell och bestäms efter kreditprövning. Kalkylen är baserad på 10 % restvärde. Läs mer om finansiering.

Slåtterkross John Deere 830

Märke & modell:
John Deere 830
Objektnummer:
O-000010415
Säljare:
Företag
Plats:
Brålanda

Ansvarig mäklare

Rebecca Hellström

Rebecca Hellström

Maskinmäklare / Västra Götalands län

Mäklaromdöme

Slåtterkross John Deere 830 i bra bruksskick, fullt fungerande och redo för arbete.

Teknisk information

Slåtterkross John Deere 830

Fabrikat: John Deere
Modell: 830
Årsmodell: 2014
Serienummer: 1CC0830XAEE1401XX

Service/Underhåll
Alla oljor är bytta våren 2025, samtidigt byttes knivar, bultar och brickor. Slåtterkrossen har gått ca 20Ha efter det.

Anmärkningar
Repor, märken och rost kan förekomma.
För mer information se bilder.

Allmänt bra bruksskick.

Viktig information

Viktig information

Kom ihåg att du som köpare har en långt gående undersökningsplikt. Du är skyldig att vid upphämtning av auktionsobjektet underrätta Maskinera om du upplever att objektet skiljer sig väsentligt ifrån presenterat auktionsunderlag. Notera att detta måste göras innan auktionsobjektet lämnar platsen.

Auktionsobjektet som anges funktionsdefekt eller som reservdelsobejekt går inte att reklamera. Personbilar och lätta lastbilar med ett uppskattat värde under 40 000 SEK klassas som funktionsdefekta/reservdelsobjekt och kan inte reklameras.

Notera att alla objekt som auktioneras på Maskinera.se finns på plats hos ägaren.

Därför ska du välja Maskinera