Välkommen att höra av dig

Kontakta oss

Har du frågor om Maskinera eller om en specifik auktion?

Ring oss på 08-910 411 eller maila till Info@maskinera.se

Vi har öppet vardagar kl. 8.30-17 och försöker svara på alla meddelanden så snart vi kan.

Vill du sälja med Maskinera?

Kontakta våra maskinmäklare eller skicka en intresseanmälan här.

Du kanske hittar svaret på din fråga här?

För att underlätta har vi besvarat de vanligaste frågorna här.

Vi på Maskinera

Hos Maskinera kommer du alltid få en egen kontaktperson som hjälper dig med ditt ärende, oavsett om det gäller köp eller säljfrågor. Vi är små nog att kunna vara personliga, men stora nog att göra skillnad. Kontakta oss idag!

Filip Multan

Vi på Maskinera

Filip Multan

Maskinmäklare / Stockholms län

073-097 39 78

filip.multan@maskinera.se

Vi på Maskinera

Andreas Einarsson

Maskinmäklare / Östergötlands län

073-034 94 30

andreas.einarsson@maskinera.se

Vi på Maskinera

Magnus Leifsell

Maskinmäklare / Västra Götalands län

073-039 81 39

magnus.leifsell@maskinera.se

Vi på Maskinera

Max Ekström

Maskinmäklare / Skåne län

073-038 04 50

max.ekstrom@maskinera.se

Vi på Maskinera

Glenn Ohlsson

Maskinmäklare / Dalarnas län

073-027 24 54

glenn.ohlsson@maskinera.se

Vi på Maskinera

Gustaf Svärd

Maskinmäklare / Kalmar län

073-025 68 34

gustaf.svard@maskinera.se

Vi på Maskinera

Felix Smedberg

Maskinmäklare / Södermanlands län

073-089 80 43

felix.smedberg@maskinera.se

Vi på Maskinera

Andreas Askebäck

Maskinmäklare / Stockholms län

072-222 74 05

andreas.askeback@maskinera.se

Vi på Maskinera

Ronnie Göransson

Maskinmäklare / Västerbottens län

072-232 47 34

ronnie.goransson@maskinera.se

Vi på Maskinera

Oskar Wedsjö

Operativ chef

070-930 64 00

oskar.wedsjo@maskinera.se

Vi på Maskinera

Oscar Tannerstad

Digital Marketing Manager

070-223 41 28

oscar.tannerstad@maskinera.se